Meist

Meist

Naeruvabriku esinduskauplus asub Tallinnas, aadressil Laki 26.
Juba aastaid oleme Naeruvabriku kaupluses ja e-poes pakkunud sisuliselt kõike mänguväljakute seonduvat. 

Varasematel aastatel oli naeruvabrik.ee e-poes ka suur valik pürotehnilisi lahendusi ja üritustel vajaminevat kaupa. Tänaseks on viimati mainitud kategooriad kolinud meie uude e-poodi: megapyro.ee
Naeruvabriku e-pood on alates 2023. aastast vaid mänguväljakute ja otseselt juurdekuuluva päralt.

 

2009.a. alustasime Major Invest OÜ ja e-poe www.naeruvabrik.ee tegevusega, mille peamine suund oli algselt festivalidele ja koduaedadesse laste atraktsioonide rentimine ja müük.

2010.a. avasime Mustamäel oma esimese Tallinna esinduse.

2014.a. täiustasime koduste lasteatraktsioonide valikut ja pakkumist mänguväljakute ja mänguväljakute lisatarvikutega.
Tallinna esinduse peamise väljapaneku moodustas nüüdsest kõik koduaia mänguväljakutega seonduv ning Naeruvabrikust sai Eesti esimene mänguväljakute ja -tarvikute kauplus.

2016.a. täiustasime ürituste-,pidude- ja festivalikaupade valikut pürotehniliste toodetega ning sellest ajast on meile väljastatud ka pürotehnilise toote käitleja tegevusluba LPK000108.

2017.a. avasime uue Tallinna esinduse, oma praeguses peamises asukohas (Naeruvabriku esinduskauplus Tallinnas, Laki 26). Uus esindus võimaldas oluliselt avaramat väljapanekut. Laki tänava esinduspoega samas majas asub ka meie Tallinna ladu ning kaubandus- ja laopinda sai meil Tallinnas kokku kuni 500 ruutmeetrit.

2018.a. täiustasime mänguväljakutega seonduvat tootevalikut meie oma mänguväljakute tootmisega.

2023.a. avasime 2 värskendatud e-poodi:

NAERUVABRIK.EE – mänguväljakute ja mänguväljaku tarvikute e-pood…
MEGAPYRO.EE – festivalidel, pidudel ja muudel üritustel kasutatava kauba e-pood…

See muudatus võimaldab pakkuda paremat lähenemist mõlemale tegevussuunale, mis on aja jooksul oluliselt teineteisest lahku kasvanud. Kuna algset ühisosa festivalikaupade ja mänguväljakute vahel tänaseks praktiliselt ei eksisteeri, siis sündiski otsus, mis realiseerus 2023. aastal.

Naeruvabriku nimeline e-pood naeruvabrik.ee on nüüd keskendunud ainult mänguväljakutele ja otseselt mänguväljakutega seonduvale.

Megapyro.ee on Naeruvabriku uus e-pood, mis on omakorda keskendunud ainult festivalikaupadele, ilutulestikule, pürotehnilistele lahendustele ja kõigele muule otseselt seonduvale.

Mustamäel (Laki 26) asuv kauplus Naeruvabrik. Hea teenindusega mänguväljakute pood