penthouse
Blue_Rabbit_2.0_Images_Towers_penthouse_3_slides.jpg
penthouse.jpg
Penthouse_joonised.jpg

Mänguväljak PENTHOUSE immutatud puiduga

Mänguväljak PENTHOUSE immutatud puiduga

1,150.00 

Laos

1,150.00 

Tarne 3-9 tööpäeva

Saatmine kulleriga: 39.00 

Tulen ise järele: 0.00 

Saadavus: Kohe (laos ja esinduspoes) Kategooriad: ,

Kirjeldus

BLUE RABBIT puidust mänguväljak PENTHOUSE, koos liumäega

Immutatud puidust PENTHOUSE mänguväljak on mitme tasapinnaline, hea liigenduse ja rohkete võimalustega. Penthouse on suur, avar ja mitmekesine ning ühtlasi on see läbi aegade Naeruvabriku kõige populaarsem mänguväljak. Tornil on 3 puidust mängutasapinda + maapinnal liivakast.

Suurima mängutasandi (H=150cm) külge kinnitub ka suur 2,9m liumägi, mille värvi saad valida meelepärase. Kõige ülemisele tasapinnale toob ka tagumisel küljel paiknev ronimisredel. Lisaks pääseb kõrgeimale platvormile ka aste madalamalt – 120cm platvormilt. Keskmisele mängutasandile toob tagumiselt küljelt ronimiskividega ronimissein ja küljel on koht lisamooduli jaoks. Soovi korral saab lisamooduli ava kinni ehitada või valida meelepärase lisamooduli (nt. kaldega ronimissein, ramp, trepp vms) – lisamoodulid leiad kategooriast Mänguväljakute lisamoodulid.  Samuti saab lisavalikuna paigaldada liumäed ka kõikidele madalamal asetsevatele mängutasanditele (H=120cm ja H=60cm)

PENTHOUSE mängutorn on üks üheksast kvaliteetsest KBT Belgium © BLUE RABBIT mänguväljaku tornimoodulist, mille puitosad on suurima hoolega toodetud Naeruvabriku enda käsitöötootmises.

 

Mänguväljaku komplekti kuulub:

   torni ja liivakasti puitdetailid
   2,9m liumägi kõrgemale platvormile H=1,5m (vaba värvivalik)
   redel platvormile H=1,5m
   ronimiskividega ronimissein (vertikaalne H=1,2)
   käepidemed ja poldikatted (standardsena alati kollased ja BLUE RABBIT logoga – aga soovi korral saame tarvikute värvi asendada ilma lisatasuta)
   spiraalsed pinnaseankrud (maasse kinnitamiseks)
   kõik vajalikud kinnitusvahendid
   kulutööriistad (nagu akutrelli TORX otsikud ja puurid)
   detailne BLUE RABBIT paigaldusjuhend (mitmes keeles, sh. eesti keeles)

 

Mänguväljaku komplekti lisainfo:

   mänguväljak Penthouse on sügavimmutatud loodussõbraliku immutusainega, mis annab viimistluse ja pikendab puidu eluiga kordades
   Blue Rabbit mänguväljaku projekt ja tarvikud on Naeruvabriku partneri KBT Belgium toode ja puitosad toodab Naeruvabrik juurde Raplamaal, enda käsitöötootmises
   mänguväljaku puitosa mõõtmed: 200 x 190 x 310 cm
   liumäe platvormi kõrgus 150cm
   kvaliteetne nelikantpuit, iga detaili küljed ja otsad on ümardatud servadega
   soovi korral saad lisada erinevaid lisamooduleid ning muuta mänguväljaku komplekti veelgi mitmekülgsemaks
   puitosad on ilmastikukindlalt viimistletud ning valmis koheseks paigalduseks
   paigaldada võid mugavalt ise või tellida meie paigalduse
   kõiki Blue Rabbit komplekte saab paigaldada ka peegelpildis

 

 ¤ Soovi korral saad komplekti lisamoodulitega täiustada (kiigeraam vms). Lisamoodulid leiad kategooriast Mänguväljakute lisamoodulid

Penthouse on kõige populaarsem mänguväljaku mudel standardsena ning samuti ka erilahendusena. Penthouse mängutornile oleme teinud kõige enam erilahendusi ja kohandusi, vastavalt tellija soovile. Näiteks maapinnale, liivakasti kõrvale, on võimalik lisada veel neljas mängutasapind (neljas tasapind, nagu ka liivakasti kaas ja ülejäänud erilahendused, on saadaval eritellimusena). Samuti oleme osad piirde avad kinni ehitanud või alumisele korrusele lausa kinniseid onne ehitanud – võimalusi ja kogemusi on väga laialdaselt.

Paigaldada saad ise või telli paigaldus meilt, võttes ühendust klienditeenindusega.
Arvestame ka erisoovidega – anna oma soovidest julgelt teada. Toodame oma mänguväljakud ise, väikeses käsitöötootmises ja seeläbi oleme paindlikud ning saame teostada ka keerukamaid nägemusi.

NB! Kõik puidust komplektid, millel on juures märge “KOHE LAOS või KOHE KAUPLUSES”, on meil koheselt olemas, aga siiski tuleb arvestada puidust komplektide puhul ekstra komplekteerimise- ja väljastamise ajaga. Komplekteerimise aeg on märgitud toote juures “TARNEAEG TÖÖPÄEVADES”. Tarne- ja ka kauplusest väljastamise ajana kehtib aeg, mis on konkreetselt märgitud iga toote juures eraldi!
Tarneaja pikkust uuendame ja värskendame vastavalt nõudlusele ning see võib hooajal olla pikem kui hooajavälisel ajal.


Naeruvabrikul on Tallinnas avar mänguväljakute ja -tarvikute esinduspood.

Suurima valiku mänguväljaku tarvikuid leiad just meie kauplusest kohapealt – Mustamäel, Laki 26.