Kinniti J
karabiiniga kinniti J

Kiige kinnitus karabiiniga M12x110mm ZN

Kiige kinnitus karabiiniga M12x110mm ZN

4.50 

Laos

4.50 

Tarne 1-3 tööpäeva

Saatmine pakiautomaati: 3.90 

Saatmine kulleriga: 7.90 

Tulen ise järele: 0.00 

Saadavus: Kohe (laos ja esinduspoes) Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kinnituspoldiga kiige kinniti läbi puidu paigaldamiseks.

M12 x 110 kinniti on teistsuguse disainiga kui teised karabiin-kinnitid. Teistsugune disain annab juurde võimalusi kinniti kasutamiseks erineval moel.
Keermestatud osa pikkus on 150mm ning poldi otsast pööratud otsani on 110mm. Pööratud otsa saab süvistada kiigepoomi sisse ning seeläbi sobib kinniti ka suurema ristlõikega puidule. Juhul kui J-pöörde ots jääb lihtsalt vastu puitu (ilma süvistamata), siis saab kasutatava puidu ristlõige olla kuni 95mm (poldi kasulik pikkus selliselt 110mm). Juhul kui J-pöörde ots süvendada, siis saab kasutatava puidu ristlõige olla kuni 140mm (poldi kasulik pikkus selliselt maksimaalselt kuni 155mm).

Kinnitus on universaalne – kiigepoom võib olla ümmargune või kandiline. Klambril on kiikede mugavaks paigalduseks karabiin-riputi, mis liugleb nailonpuksil. Nailonpuks tagab kiigeklambri kestvuse ja sujuvuse. Ilma nailonpuksita kiigekinnitused kuluvad kiiresti, seetõttu eelista alati sujuva liuglemisega kiigekinnitit.

 

   Materjal: tsingitud teras
   Kinniti mõõtmed: 5 x 4 x 26 cm (polt M12x110mm/150mm)
   Sobilik kuni 95/140mm läbimõõduga puidule
   Töötab nailonist puksil
   Koduse kasutuse kiige kinnitus

NB! Kõik kiigekinnitid (sõltumata tüübist) võivad kasutamisel hakata kriuksuvat häält tegema ning selle vastu aitab väheses koguses määret või õli (sobib näiteks WD40 või grafiitmääre). Lase väike kogus õli liikuvate osade vahele ning kiikumine toimub vaikselt. Küsimuste korral pöördu klienditeeninduse poole.

 Naeruvabrikul on Tallinnas (Mustamäel, Laki 26) avar mänguväljakute ja -tarvikute esinduspood.

Suurima valiku mänguväljaku tarvikuid leiad just meie kauplusest kohapealt.