360kraadi_kinnitus.jpg

Kiige kinniti kardaanliigendiga 360° pöörlev (kuumtsingitud)

Kiige kinniti kardaanliigendiga 360° pöörlev (kuumtsingitud)

17.50 

Laos

17.50 

Tarne 1-3 tööpäeva

Saatmine pakiautomaati: 3.90 

Saatmine kulleriga: 7.90 

Tulen ise järele: 0.00 

Saadavus: Kohe (laos ja esinduspoes) Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vibratsiooni summutavate laagritega kiige kinniti läbi puidu paigaldamiseks.

Läbi puidu paigaldatav kardaan-liigendiga kiige kinniti M12x185 poldiga, sobib kuni 170mm läbimõõduga puidule. Kinnitid on universaalsed – kiigepoom võib olla ümmargune või kandiline. Klambri kõrgeima kvaliteediga puks-laagriga, mis on ühtlasi vibratsiooni summutava toimega, toimub igas suunas liuglemine sujuvalt ja tõrgeteta.

Laagrid tagavad kiigeklambri parima kestvuse ja sujuvuse. Ilma laagrita kiigekinnitused kuluvad kiiresti, seetõttu eelista võimalusel sujuva liuglemisega kiigekinnitit. M12 poldiga ja kardaan-laagritega kiige kinniti on väga tugev ja turvaline valik. See kinniti sobib väga hästi ühe-punkti-kinnituseks ja pesakiikede kinnituseks. Suure kandevõime ja 360° toimivuse tõttu on hea kasutada kiikedel, mille kinnitused soovid ühendada ühte punkti. Kannatab 1 kinniti kohta vähemalt 200kg.

   Materjal: kuumtsingitud teras
   Kinniti mõõtmed: 5 x 5 x 34 cm
   Sobilik kuni 170mm läbimõõduga puidule
   Töötab kardaan-laagritel

NB! Kõik kiigekinnitid (sõltumata tüübist) võivad kasutamisel hakata kriuksuvat häält tegema ning selle vastu aitab väheses koguses määret või õli (sobib näiteks WD40 või grafiitmääre). Lase väike kogus õli liikuvate osade vahele ning kiikumine toimub vaikselt. Küsimuste korral pöördu klienditeeninduse poole.

 Naeruvabrikul on Tallinnas (Mustamäel, Laki 26) avar mänguväljakute ja -tarvikute esinduspood.

Suurima valiku mänguväljaku tarvikuid leiad just meie kauplusest kohapealt.